65 titels gevonden in Oorlogs- en verzetsroman vanaf € 4,00

Sorteer op:

  • Weeskinderen (e-Book)
    Nadat zijn moeder is overleden, verhuist Jossele uit zijn geboortestad Lublin naar Berlijn, om bij zijn oom en tante te gaan wonen. Bij zijn vertrek belooft hij zijn broertjes en zusje dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De jongen op de berg (e-Book)
    Een aangrijpend verhaal dat je nog lang zal bijblijven Als de zevenjarige Pierrot zijn beide ouders verliest, moet hij zijn huis in Parijs verlaten om een nieuw leven te beginnen bij zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Duister Meesterschap (e-Book)
    Basel maart 1945 Op een gure vroege ochtend loopt een man haastig door de straten van Basel. Met zijn rechterarm houdt hij zijn schoudertas stevig in de houdgreep terwijl zijn ogen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    4,00
    e
  • De scheepsjongen (e-Book)
    Het is december 1787. De veertienjarige John Jacob Turnstile, die al vaker met de politie in aanraking is gekomen, is voor de zoveelste keer op weg naar de gevangenis. De autoriteiten doen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Slachthuis vijf (e-Book)
    Kurt Vonnegut was in 1945 zelf aanwezig in Dresden toen de geallieerden de stad platbombardeerden. Hij overleefde de aanval doordat hij met zijn medegevangenen schuilde in de koelkelders van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De bibliothecaresse van Auschwitz (e-Book)
    In concentratiekamp Auschwitz is pal onder de ogen van de nazi s in het geheim een schooltje opgezet. Daar waar boeken streng verboden zijn, verbergt de veertienjarige Dita onder haar jurk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het huis in Kreis Pinneberg (e-Book)
    De internationale bestseller nu verfilmd met in de hoofdrollen ster-acteurs Keira Knightly en Alexander Skårsgard Hamburg, 1946. In de nasleep van de Tweede Wereldoorlog proberen duizenden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Kiendops oorlog (e-Book)
    Het is 1944. Willem, die thuis Kiendop wordt genoemd, woont in een volkswijk in Arnhem. Hij is veertien jaar oud, een nakomertje in een gezin met twee oudere broers en een zus. Zijn oudste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Sprong naar het duister (e-Book)
    In ‘Sprong naar het duister’ vertelt John Brosens het waargebeurde verhaal over Pieter Dourlein, een Zeeuwse marineman en Engelandvaarder. Matroos Dourlein komt net terug uit Indië in Den... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het victoriaanse huis (e-Book)
    Van de auteur van De jongen in de gestreepte pyjama Op een koude, donkere avond arriveert Eliza Caine met de trein in Norfolk, waar ze een baan als gouvernante heeft aangeno­men. Doodmoe... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De macht van één man (e-Book)
    Tony Schumacher ontving voor zowel Tijden van duisternis als De Britse Leeuw maar liefst vijf sterren van Vrij Nederland Werken voor de SS in het door de Duitsers bezette Londen is nooit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Jelena (e-Book)
    Jelena Vorobieva is een vrolijke en zorgzame tiener. Ze is vijftien jaar als de oorlog uitbreekt. Sinds de Duitse inval in juni 1941 komen de oorlogshandelingen steeds dichterbij, toch lijkt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Kanonnenvlees (e-Book)
    Deze roman vertelt tegen een historisch correcte achtergrond het uiterst realistisch verhaal over de gebeurtenissen van vijf jonge soldaten die samen de bemanning vaneen Duitse tank vormen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Torpedo (e-Book)
    1943. De oorlog balanceert op de grens tussen winnen en verliezen. Net zoals Nadine dat doet tussen haar koppige vader Stan en haar clandestien lief Filip, beiden actief in het gewapend... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Hitlers geheime Ardennencommando (e-Book)
    December 1944, de Belgische Ardennen. Günther Schmidhuber, een Duitse paracommando, staat aan het begin van een uiterst geheime en uiterst gevaarlijke opdracht. Hij moet samen met Duitse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De verliefde soldaat (e-Book)
    1942. Rocco Raven, een automonteur uit Brooklyn, arriveert als officier van een klein peloton Amerikaanse militairen op Malta. Hij weet niets van het mediterrane eilandje, behalve dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Mijn dochter in Frankrijk (e-Book)
    ‘Aan mijn dochter in Frankrijk, Solange de Valnay, op Domaine de Valnay, Saint-Joseph de Caune, Languedoc, laat ik het overige bedrag na.’ Dat was alles. ‘Aan mijn dochter in Frankijk.’ Met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het zesde jaar (e-Book)
    Het zesde jaar is het verhaal over de onwerkelijke en verwarrende wereld van de zevenjarige Joodse jongen Peter Hein die tijdens de Tweede Wereldoorlog zonder zijn ouders van onderduikadres... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sara, het meisje dat op transport ging (e-Book)
    De jonge Joodse Sara wordt met haar zusje op transport gezet. Hun moeder blijft achter. Halverwege de reis verdwijnt haar zusje. Nu moet Sara alleen verder, helemaal naar Engeland. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Twee keer bidden voor het slapengaan (epub) (e-Book)
    Amsterdam, september 1942. Het joodse meisje Renate wordt op 1-jarige leeftijd noodgedwongen door haar ouders - met behulp van het verzet - op een schuiladres ondergebracht. Zowel de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De onfortuinlijke (e-Book)
    Een literair spel tussen feit en fictie over een van de grootste criminelen van de twintigste eeuw: Adolf EichmannAdolf Eichmann, de zogenaamde ‘Holocaust-architect’, vestigt zich in 1950 na... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Tijden van duisternis (e-Book)
    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Het huis in de Rotschildstraat (e-Book)
    Boek 11900-1917Frankfurt, begin 20e eeuw. Het leven van de joodse textielhandelaar Johann Isidor Sternberg en zijn vrouw Betsy loopt voorspoedig; de zaken gaan goed en het ontbreekt hen aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • 1943 (e-Book)
    1943 was een beslissend jaar voor de Portugees-joodse familie Pimentel. Mau dook onder. De zussen Lina, Eef en Greet dachten dat het zo'n vaart niet zou lopen en werden vermoord. Jacques... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Wacht maar (e-Book)
    Henriëtte Pimentel was bewaarschoolhoudster en werd aan het begin van de twintigste eeuw directrice van de Amsterdamse fröbelschool Cornelia. Haar carrière stond in het teken van kinderzorg... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Oorlogstranen (e-Book)
    Een ontroerende roman over een joods meisje dat in de oorlog wordt opgenomen door een rooms-katholiek gezin en later op zoek gaat naar haar identiteit en haar wortels. Een boek over verraad,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Mythe (e-Book)
    De dood van twee geallieerde piloten tijdens WO II krijgt dertig jaar na dato een lugubere wending. Tegenstanders van weleer slijpen hun messen voor de bloedige finale. Het duistere verleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De erfenis (e-Book)
    De erfenis verweeft het leven van Callie met de oorlogsherinneringen van haar moeder Clio, en het tragische geheim dat haar verleden overschaduwt.Als Callie de erfenis van haar lievelingsoom... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Niemand van ons zal terugkeren (e-Book)
    Een aangrijpende, emotionele getuigenis van het leven in Auschwitz, in prachtig, poëtisch proza, met een voorwoord van Arnon GrunbergNiemand van ons zal terugkeren is een vergeten klassieker... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Onze eigen oorlog (e-Book)
    Wat is het grootste gevaar waar ik mee te maken heb? Ik ben minder bang voor Duitse soldaten dan voor onze eigen oorlog. Al is er nu een wapenstilstand. Soort van. Moeder is weg. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1