26 titels gevonden in Oorlogs- en verzetsroman vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Weeskinderen (e-Book)
    Nadat zijn moeder is overleden, verhuist Jossele uit zijn geboortestad Lublin naar Berlijn, om bij zijn oom en tante te gaan wonen. Bij zijn vertrek belooft hij zijn broertjes en zusje dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Eindstation Auschwitz (e-Book)
    Prachtig en aangrijpend geschreven over liefde, familie en overleven In januari 2020 wordt de bevrijding van Auschwitz, dan 75 jaar geleden, herdacht Een belangrijk en uniek historisch... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Frontzwijnen (e-Book)
    Zo werden de ervaren soldaten genoemd die op de slagvelden van het Oostfront hun moed hadden bewezen. Jonge soldaten die in afschuwwekkende tankslagen en bloedige man-tegen-man gevechten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Torpedo (e-Book)
    1943. De oorlog balanceert op de grens tussen winnen en verliezen. Net zoals Nadine dat doet tussen haar koppige vader Stan en haar clandestien lief Filip, beiden actief in het gewapend... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • De Mythe (e-Book)
    De dood van twee geallieerde piloten tijdens WO II krijgt dertig jaar na dato een lugubere wending. Tegenstanders van weleer slijpen hun messen voor de bloedige finale. Het duistere verleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Transport XX. Bestemming: Auschwitz (e-Book)
    Tijdens de Tweede Wereldoorlog werden in België meer dan 25.000 Joden vanuit de Dossinkazerne in Mechelen per trein naar Auschwitz gedeporteerd. Drie jongemannen uit Brussel besluiten tot... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Verwachte leverdatum: 18-03
    9,99
    e
  • De grote stilte (e-Book)
    Boynes eerste boek over zijn vaderland Ierland is een krachtig verhaal over vriendschap en morele moed 1972. De jonge Odran Yates gaat in het klooster, omdat zijn moeder hem ervan overtuigd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Hitlers geheime Ardennencommando (e-Book)
    December 1944, de Belgische Ardennen. Günther Schmidhuber, een Duitse paracommando, staat aan het begin van een uiterst geheime en uiterst gevaarlijke opdracht. Hij moet samen met Duitse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Tamar (e-Book)
    Een vrouw stuift de hoek om, haar mantel wappert om haar benen, de sjaal om haar hals achtervolgt haar als een fladderende kraai. Ze kijkt over haar schouder en stopt. Met haar vuist bonst... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De rode dageraad (e-Book)
    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Onze eigen oorlog (e-Book)
    Wat is het grootste gevaar waar ik mee te maken heb? Ik ben minder bang voor Duitse soldaten dan voor onze eigen oorlog. Al is er nu een wapenstilstand. Soort van. Moeder is weg. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e
  • Zonder jou (e-Book)
    Wat is dat?’ vroeg Clara uisterend. Ze keek van de dagboeken naar Julien. ‘Het spijt me vreselijk, Clara.’ ‘Waarom? Waarvoor?’ ‘Dit zijn de dagboeken van Samuel.’ Najaar 1946 – Julien... Meer
    EPUB|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Oorlogstranen (e-Book)
    Een ontroerende roman over een joods meisje dat in de oorlog wordt opgenomen door een rooms-katholiek gezin en later op zoek gaat naar haar identiteit en haar wortels. Een boek over verraad,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De vijand was mijn bondgenoot (e-Book)
    Tolkamer, 10 mei 1940 Als zwarte, kolossale spreeuwen, samengevoegd tot een grote onheilspellende wolk, trekken midden in de nacht Duitse vliegtuigen Nederland binnen. In Tolkamer,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    11,99
    e
  • Momentopname (e-Book)
    Nu in nieuwe vormgeving en voor het eerst in lowpriceDe verbeelding en Naar huis lieten in 2016 een verkoopstijging van 50% zien ten op-zichte van eerdere -Coben-titels Wanneer Grace de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Duister Meesterschap (e-Book)
    Basel maart 1945 Op een gure vroege ochtend loopt een man haastig door de straten van Basel. Met zijn rechterarm houdt hij zijn schoudertas stevig in de houdgreep terwijl zijn ogen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Slachthuis vijf (e-Book)
    Kurt Vonnegut was in 1945 zelf aanwezig in Dresden toen de geallieerden de stad platbombardeerden. Hij overleefde de aanval doordat hij met zijn medegevangenen schuilde in de koelkelders van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Winterpaleis (e-Book)
    De tachtigjarige Georgy Jachmenev woont in Engeland met zijn geliefde vrouw Zoya. Hun huwelijk is liefdevol, maar getekend door tragedie: het verlies van geliefden en de ervaringen van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De verloren familie (e-Book)
    De langverwachte nieuwe roman van de auteur van Het familieportret Een ontroerend, indrukwekkend verhaal over de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog voor een overlever De Duits-Joodse Peter... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Thuis zonder ramen (e-Book)
    Na een maandenlange evacuatie komt Michiel in mei 1945 weer thuis. Al snel merkt hij dat het daar niet meer is zoals voorheen. Stukje bij beetje ontrafelt hij een geheim dat zijn leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e
  • Kanonnenvlees (e-Book)
    Deze roman vertelt tegen een historisch correcte achtergrond het uiterst realistisch verhaal over de gebeurtenissen van vijf jonge soldaten die samen de bemanning vaneen Duitse tank vormen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sprong naar het duister (e-Book)
    In ‘Sprong naar het duister’ vertelt John Brosens het waargebeurde verhaal over Pieter Dourlein, een Zeeuwse marineman en Engelandvaarder. Matroos Dourlein komt net terug uit Indië in Den... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Twee keer bidden voor het slapengaan (epub) (e-Book)
    Amsterdam, september 1942. Het joodse meisje Renate wordt op 1-jarige leeftijd noodgedwongen door haar ouders - met behulp van het verzet - op een schuiladres ondergebracht. Zowel de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Offer voor een verloren zaak (e-Book)
    Soldaat Heinrich Ohlenforst heeft zich aangemeld bij het Duitse leger omdat hij zijn leven in zijn geboortedorp niet meer zeker is. Zijn grote plan is om eervol terug te keren van het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Duitsland, word wakker! (e-Book)
    De Tweede Wereldoorlog begon niet zomaar. Dat Hitler en zijn helpers erachter zaten, weten we natuurlijk wel. Maar wie wá~ Adolf Hitler en wat wHde hij? In dit boek wordt over hem... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Sara, het meisje dat op transport ging (e-Book)
    De jonge Joodse Sara wordt met haar zusje op transport gezet. Hun moeder blijft achter. Halverwege de reis verdwijnt haar zusje. Nu moet Sara alleen verder, helemaal naar Engeland. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e