43 titels gevonden in Oorlogs- en verzetsroman vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • De grote stilte (e-Book)
    Boynes eerste boek over zijn vaderland Ierland is een krachtig verhaal over vriendschap en morele moed 1972. De jonge Odran Yates gaat in het klooster, omdat zijn moeder hem ervan overtuigd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Harry & Sieny (e-Book)
    Harry: 'Ik ben toch tot de conclusie gekomen dat wij ook behoorlijk wat meegemaakt hebben.' Harry Cohen (22) en Sieny Kattenburg (17) leerden elkaar kennen tijdens de Tweede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,90
    e
  • Duitsland, word wakker! (e-Book)
    De Tweede Wereldoorlog begon niet zomaar. Dat Hitler en zijn helpers erachter zaten, weten we natuurlijk wel. Maar wie wá~ Adolf Hitler en wat wHde hij? In dit boek wordt over hem... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Momentopname (e-Book)
    Nu in nieuwe vormgeving en voor het eerst in lowpriceDe verbeelding en Naar huis lieten in 2016 een verkoopstijging van 50% zien ten op-zichte van eerdere -Coben-titels Wanneer Grace de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Slachthuis vijf (e-Book)
    Kurt Vonnegut was in 1945 zelf aanwezig in Dresden toen de geallieerden de stad platbombardeerden. Hij overleefde de aanval doordat hij met zijn medegevangenen schuilde in de koelkelders van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Weeskinderen (e-Book)
    Nadat zijn moeder is overleden, verhuist Jossele uit zijn geboortestad Lublin naar Berlijn, om bij zijn oom en tante te gaan wonen. Bij zijn vertrek belooft hij zijn broertjes en zusje dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De nachtegaal (e-Book)
    De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de twee, woont in Parijs, terwijl Viann op het platteland van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Terugkeer naar de Rothschildstraat (e-Book)
    Boek 31941-1948Het vervolg op De kinderen van de RothschildstraatDe Joodse familie Sternberg is zwaar getroffen door de Tweede Wereldoorlog. Oma Betsy overleeft Theresienstadt, maar verliest... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Sprong naar het duister (e-Book)
    In ‘Sprong naar het duister’ vertelt John Brosens het waargebeurde verhaal over Pieter Dourlein, een Zeeuwse marineman en Engelandvaarder. Matroos Dourlein komt net terug uit Indië in Den... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Oorlogstranen (e-Book)
    Een ontroerende roman over een joods meisje dat in de oorlog wordt opgenomen door een rooms-katholiek gezin en later op zoek gaat naar haar identiteit en haar wortels. Een boek over verraad,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het familieportret (e-Book)
    Is alles geoorloofd in oorlogstijd? Vijftig jaar lang heeft Anna Schlemmer geweigerd te praten over haar leven in Duitsland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Anna’s dochter Trudy herinnert... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De bakkersdochter (e-Book)
    Een meeslepend verhaal over goed en kwaadin de Tweede Wereldoorlog – zet aan tot nadenken Duitsland, 1945. De ergste oorlogsterreur is aan de jonge Elsie voorbijgegaan. Zij en haar familie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De rode dageraad (e-Book)
    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Biljonairs & baby's 3 (e-Book)
    Zelfs de machtigste biljonair staat machteloos tegenover de vertederende aanblik van een pasgeboren kindje... In deze e-bundel vind je maar liefst 15 romantische verhalen over sexy tycoons... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    Deze titel komt in aanmerking voor
    29,99
    e
  • Frontzwijnen (e-Book)
    Zo werden de ervaren soldaten genoemd die op de slagvelden van het Oostfront hun moed hadden bewezen. Jonge soldaten die in afschuwwekkende tankslagen en bloedige man-tegen-man gevechten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Kanonnenvlees (e-Book)
    Deze roman vertelt tegen een historisch correcte achtergrond het uiterst realistisch verhaal over de gebeurtenissen van vijf jonge soldaten die samen de bemanning vaneen Duitse tank vormen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De tijd zal het leren (e-Book)
    Het eerste deel in de Clifton-kronieken, een ambitieuze nieuwe serie die het verhaal vertelt van twee families en vele generaties. ‘Ik kreeg te horen dat mijn vader was gesneuveld in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Network Your Way to Success (e-Book)
    Who would have ever guessed that a small-town, ruffian from Pittsburgh, Pennsylvania would be earning a good living as a self-proclaimed Professional Networker based in the Netherlands, with... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Van D-Day tot Berlijn (e-Book)
    Van D-Day tot Berlijn begint op 7 juni 1944 op de stranden van Normandië en eindigt op 7 mei 1945, de dag dat Duitsland capituleert en er een einde komt aan de Tweede Wereldoorlog. Stephen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De witte veer (e-Book)
    September 1919. De eenentwintigjarige oorlogsveteraan Tristan Sadler stapt in Norwich uit de trein om een pakketje brieven te overhandigen aan Marian Bancroft. Tristan vocht tijdens de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Mijn dochter in Frankrijk (e-Book)
    ‘Aan mijn dochter in Frankrijk, Solange de Valnay, op Domaine de Valnay, Saint-Joseph de Caune, Languedoc, laat ik het overige bedrag na.’ Dat was alles. ‘Aan mijn dochter in Frankijk.’ Met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het huis in de Rotschildstraat (e-Book)
    Boek 11900-1917Frankfurt, begin 20e eeuw. Het leven van de joodse textielhandelaar Johann Isidor Sternberg en zijn vrouw Betsy loopt voorspoedig; de zaken gaan goed en het ontbreekt hen aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De scheepsjongen (e-Book)
    Het is december 1787. De veertienjarige John Jacob Turnstile, die al vaker met de politie in aanraking is gekomen, is voor de zoveelste keer op weg naar de gevangenis. De autoriteiten doen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een week in Parijs (e-Book)
    Al zolang ze zich kan herinneren lijdt Fay Knox aan vreemde flashbacks, die worden veroorzaakt door heel verschillende dingen: een Frans chanson, de kerkklokken van de Notre Dame. Volgens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Thuis zonder ramen (e-Book)
    Na een maandenlange evacuatie komt Michiel in mei 1945 weer thuis. Al snel merkt hij dat het daar niet meer is zoals voorheen. Stukje bij beetje ontrafelt hij een geheim dat zijn leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e
  • De jongen op de berg (e-Book)
    Een aangrijpend verhaal dat je nog lang zal bijblijven Als de zevenjarige Pierrot zijn beide ouders verliest, moet hij zijn huis in Parijs verlaten om een nieuw leven te beginnen bij zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Twee keer bidden voor het slapengaan (epub) (e-Book)
    Amsterdam, september 1942. Het joodse meisje Renate wordt op 1-jarige leeftijd noodgedwongen door haar ouders - met behulp van het verzet - op een schuiladres ondergebracht. Zowel de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Zonder jou (e-Book)
    Wat is dat?’ vroeg Clara uisterend. Ze keek van de dagboeken naar Julien. ‘Het spijt me vreselijk, Clara.’ ‘Waarom? Waarvoor?’ ‘Dit zijn de dagboeken van Samuel.’ Najaar 1946 – Julien... Meer
    EPUB|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De verliefde soldaat (e-Book)
    1942. Rocco Raven, een automonteur uit Brooklyn, arriveert als officier van een klein peloton Amerikaanse militairen op Malta. Hij weet niets van het mediterrane eilandje, behalve dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Offer voor een verloren zaak (e-Book)
    Soldaat Heinrich Ohlenforst heeft zich aangemeld bij het Duitse leger omdat hij zijn leven in zijn geboortedorp niet meer zeker is. Zijn grote plan is om eervol terug te keren van het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1