1.427 titels gevonden in Populaire fictie vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Bewijs van liefde (e-Book)
    Newmarket, rond 1825 Sinds bekend is geworden dat voormalige losbol Harry Lester een enorm fortuin in de schoot is gevallen, moet hij zich de ongehuwde dames van de Londense society van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Een royale vergissing (e-Book)
    Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op NetflixIn elk leven doet zich een beslissend moment voor waarna je weet dat niets ooit meer hetzelfde zal zijn. Voor Michael Stirling, Londens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Leven en laten leven (e-Book)
    De roman van bestsellerauteur Hendrik Groen nu in midprice voor € 12,99 Arthur Ophof had zich het leven toch anders voorgesteld. In plaats van spectaculaire reizen te maken naar verre... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Een vorstelijk aanbod (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Sophie Beckett had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Ontvoerd door de markies (e-Book)
    Londen, 1801… Een lady op weg naar haar bruiloft… Lady Madeleine Fullbright heeft er genoeg van dat ze alleen maar het hof wordt gemaakt vanwege haar riante bruidsschat. Aangezien ze de ware... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Turks fruit (e-Book)
    ‘Turks fruit is een roman waarin Wolkers op een perfecte manier grote thema’s als liefde, dood en vergankelijkheid heeft weten te verbinden; geschreven in een stijl die niets aan kracht... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Twintig regels liefde (e-Book)
    Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je dan schrijven?Realistisch maar ook emotioneelTijdens haar nachtdiensten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Hellebaarden (e-Book)
    Een klein jaar voor zijn dood op 18 juni 2010, begon de Portugese Nobelprijswinnaar José Saramago, ondanks zijn hoge leeftijd en zwakke gezondheid, toch nog aan een nieuwe roman. Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De zusjes Daventry (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde… (1) EEN LADY VEROVERDLonden, 1817…In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Veroverd door de hertog / Een kus te ver (e-Book)
    Twee opwindende Regency-verhalen vol spanning, romantiek en intriges… Nicola Cornick - Veroverd door de hertog Geen sprake van! Lady Jane Verey is niet van plan om met een of andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Morgenrood (e-Book)
    Licht in het duister. Dat is de hoopvolle boodschap van Kerst. Maar zien we dat ook werkelijk om ons heen? Uit de kerstverhalen in deze bundel blijkt dat het duister vaak de overhand ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e
  • Een lady veroverd (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde…  Londen, 1817… In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian Daventry in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Selection-trilogie / 1 De selectie (e-Book)
    Voor 35 meisjes is de selectie dé kans op een beter leven. Zo kunnen ze ontsnappen aan een armoedig caste-leven en opgenomen worden in een wereld vol glamour. De selectie biedt de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • A MERCENARY MAJOR Part 1: The Bride (e-Book)
    A Mercenary Major - Part 1: the Bride (Vol. 4 of SPECIAL COLLAGES EDITION WELLINGTON'S OFFICERS) Kit Andover, viscount Brondemeire needs to marry. Not only because his brother is only... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,90
    2,90
    e
  • Seizoen voor liefde (e-Book)
    Aanstellerige, opgedirkte wichten, waar geen verstandig woord mee te wisselen valt. Voor de debutantes op de Londense societybals heeft landgoedeigenaar Jack Lester geen goed woord over. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Boerendochters (e-Book)
    De historische roman ‘Boerendochters’ van Susan Anne Mason is het eerste deel van een serie over de Ierse immigrantenfamilie O’Leary die zich aan het begin van de twintigste eeuw vestigt op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sneeuw en as (e-Book)
    Sneeuw en as is het zesde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse hereniging met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ik huur een man ! (e-Book)
    Jonge vrouw huurt een man in die moet doen alsof hij haar vriend is. Ruim een halfjaar heeft Jacky niets van Allan gehoord als ze een uitnodiging voor zijn bruiloft krijgt. In een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zeven perfecte dagen - Deel 1/10 (e-Book)
    Deel 1: Sarah en Eddie zijn voor elkaar gemaakt. Ze weten het allebei zeker. Maar waarom belt hij haar dan niet? Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    0,99
    e
  • Als we elkaar terugzien (e-Book)
    Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van De bakkersdochter, Het familieportret en De nachtegaal Columniste Emily ontvangt van een geheime afzender een prachtig, mysterieus... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • A MERCENARY MAJOR Part 2: THE BLESSING OF MARRIAGE (e-Book)
    A Mercenary Major part 2: the Blessing of Marriage, Book 4 in the Special Collage Edition of Wellington's Officers. England 1814-1815 Kit Andover, viscount Brondemeire needs to marry. Not... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,20
    2,90
    e
  • Die ene kaars (e-Book)
    Kerst. Gods Licht straalt in de duisternis. De echte betekenis van dit heilsfeit dringt niet zomaar tot mensen door. Vaak moet er veel weerstand overwonnen worden. Daarvan getuigen de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Magic Highlands (e-Book)
    Magic Highlands In een idyllisch koninkrijk in de Schotse Hooglanden hebben de drie zusjes Allegra, Kylia en Gwenellen een veilig thuis gevonden, waar hun bijzondere gaven worden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • De ongetrouwde hertog (e-Book)
    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    6,99
    2,99
    e
  • Terug naar Arras (e-Book)
    In hypnose ontdekt Robert Nivelle, een puissant rijke kasteelheer van Le Château de Couin in de buurt van het Noord-Franse stadje Arras en tevens fokker van dure renpaarden, dat hij de... Meer
    EPUB|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het schaduwspel (e-Book)
    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...