1.059 titels gevonden in Populaire fictie vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Pippa (e-Book)
    1816. Sinds Pippa Wesleys moeder haar gezin verlaten heeft voor een andere man, telt Pippa niet meer mee in het sociale leven van het dorpje Farnham. Door haar vaders tweede huwelijk... Meer
    EPUB|
    December 2019
    Download direct dit e-Book
    1,00
    e
  • Een gewaagde onderneming (e-Book)
    New York, 1908. Biochemist Rosalind Werner wil niets liever dan een einde maken aan de ziektes die het gevolg zijn van vervuild drinkwater. Om die reden werkt ze aan een innovatieve... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het pad naar de zee (e-Book)
    ‘Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek.’ Rachel Hore Een heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van de mooie, mysterieuze Zuid-Engelse kust Voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Liefde in de lucht omnibus (e-Book)
    Liefde in de lucht gaat over Hannah, die net haar stewardessenopleiding afgerond heeft. Dat het echte werken anders is dan ze tijdens de cursus heeft geleerd, ontdekt ze al snel als ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    1,99
    e
  • Spelen met vuur (e-Book)
    De dertigjarige Luci King heeft het goed voor elkaar, voor de buitenwereld in ieder geval. Ze heeft twee gezonde kinderen, is getrouwd met de zeer succesvolle ondernemer Benjamin King, woont... Meer
    EPUB|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    9,95
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De vroedvrouw van Braintree (e-Book)
    De vroedvrouw van Braintree’ van Jodi Daynard is het schitterende verhaal over een moedige jonge vrouw en haar zoektocht naar onafhankelijkheid en vriendschap tijdens de Amerikaanse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Nachtblauw (e-Book)
    Een meeslepende roman over de ontstaansgeschiedenis van Delfts blauw Na de dood van haar man wordt Catrijn huishoudster bij de familie Van Nulandt. Ze is er op haar plek en kan de vrouw des... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Historische roman e-bundel 18 (e-Book)
    (1) DE ONTEMBARE ERFGENAME - Anne Gracie Londen 1816 Een mysterieuze debutante betreedt de Londense high society... Hugo Devenish heeft een belangrijke missie: hij moet voorkomen dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De schilder van de Bierkaai (e-Book)
    Het begon tot hem door te dringen dat er drie dingen waren die hem ieder voor zich helemaal opeisten: het geloof, de schilderkunst en de liefde. Paulus Potter groeit op in Amsterdam... Meer
    EPUB|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Sleutelkind (e-Book)
    Morgan Spencer staat bekend als de 'succesgoeroe'. Hij weet op geniale wijze noodlijdende bedrijven van de ondergang te redden. Ook vrienden en kennissen roepen hem geregeld te hulp als ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    17,50
    e
  • De debutante (e-Book)
    Voor de liefhebbers van Downton Abbey: Katherine Ramsey van Highland Hall schittert in deze roman als debutante. Katherine reist naar Londen om haar debuut te maken en een echtgenoot te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De dochter van de houtzager (e-Book)
    Aangrijpende sociaal-historische roman over een van de grootste negentiende-eeuwse arbeidersstakingen in de Zweedse houtindustrie Noord-Zweden, 1897. Britta van 10 jaar maakt lange dagen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Hoogtij (e-Book)
    Een fijne verrassing voor de vele fans: deel 5 van de Eilandliefde-serie Liefde, vriendschap en grote levensvragen tegen de achtergrond van de geliefde Waddeneilanden Yvonne, het zusje van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Morgen komt het geluk (e-Book)
    Kristy schrikt in ‘Morgen komt het geluk’ van Gerda van Wageningen behoorlijk als blijkt dat haar zusje lid is van een jeugdsekte. Ze stopt daarop tijdelijk met haar werk op een camping om... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Winterkinderen (e-Book)
    Winter, 1943. Zes Franse kinderen zitten verborgen in een grot in de Pyreneeën. Ze moeten machteloos toezien hoe hun beschermers, die hen naar Spanje zouden helpen ontsnappen, worden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De medici (e-Book)
    Een meeslepende historische roman over de machtigste familie van het vijftiende-eeuwse Italië, voor liefhebbers van de tv-series The Tudors en The BorgiasLiefde, moord en verraadFlorence,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Rood licht (e-Book)
    Een moeilijke beslissing is het, vindt Clarisse Vermue. Het gaat helemaal niet goed meer tussen haar man en haar. Hij is veranderd in een dominante man, die vindt dat hij altijd gelijk heeft... Meer
    EPUB|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Het blauw van Rembrandt (e-Book)
    Een spannende historische thriller dat indruk maakt door de mengeling van waarheid en fictie Amsterdam in het jaar 1669. De jonge schilder Cornelis Suythof, groot bewonderaar van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De bruid van Ivy Green (e-Book)
    De bruid van Ivy Green’ van Julie Klassen is het derde en laatste deel in de Ivy Hill-serie over het gelijknamige pittoreske dorpje in Engeland. Er gebeurt van alles in Ivy Hill: Jane Bell... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Vervlogen droom (e-Book)
    Kan een vrouw, die dol is op avontuurlijke zeeën, ooit tevreden zijn met het rustige leven van een Zuidelijke dame? Wanneer haar moeder sterft, keert Elizabeth Benjamin terug naar huis,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Gestolen hart (e-Book)
    De toekomst waar ze van droomde, is vervlogen. Maar misschien wacht haar Cheyenne, Wyoming. iets beters ... Vanuit de verte lijkt Cimmaron Creek een idyllisch stadje in Texas. Maar als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De sneeuwengel (e-Book)
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Uit onverwachte hoek (e-Book)
    Als Eliza Cynster op het verlovingsbal van haar zus Heather een mysterieus briefje ontvangt, hoopt ze dat het afkomstig is van de man die haar hart zal veroveren. Vol verwachting snelt ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Zolang er leven is (e-Book)
    We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek Pogingen iets van het leven te maken. Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-niet-dood-club probeert Hendrik zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De reiziger (e-Book)
    Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse Hooglanden. Tijdens een wandeling stuit Claire op een stenencirkel… en ze wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • In naam van de waarheid (e-Book)
    Sir Alan van Strode bezweert zijn stervende strijdmakker dat hij erop zal toezien dat zijn testament wordt nageleefd. Om zijn vriend te ontzien, verzwijgt Alan dat hij niet kan lezen. Hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Ginevra (e-Book)
    Simone van der Vlugt – Ginevra De historische roman Ginevra van Simone van der Vlugt is een betoverend en tijdloos liefdesverhaal, gebaseerd op een oude Italiaanse legende. Eerder verschenen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een klein geluk (e-Book)
    In ‘Een klein geluk’ van Kristen Heitzmann sleept het adembenemende liefdesverhaal van Desi en Remy je verder mee. Terug naar het prachtige Colorado in de negentiende eeuw, waar Desi... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Verwachte leverdatum: 08-04
    12,99
    e
  • Hart op het spel (e-Book)
    Genealoog Nora Bradford brengt haar dagen het liefst door in het historisch dorp dat ze bezit, terwijl ze zich begraaft in het verleden, haar werk en boeken. Nadat er drie jaar terug abrupt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...