1.537 titels gevonden in Populaire fictie vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Alya (e-Book)
    Deze debuutroman van Hay van den Munckhof is het eerste deel van een tweeluik over de veertienjarige Alya. In het islamitische Cordoba van het jaar 842 beheerst de veertienjarige Alya de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Turks fruit (e-Book)
    ‘Turks fruit is een roman waarin Wolkers op een perfecte manier grote thema’s als liefde, dood en vergankelijkheid heeft weten te verbinden; geschreven in een stijl die niets aan kracht... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Agneta's erfenis (e-Book)
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Selection-trilogie / 1 De selectie (e-Book)
    Voor 35 meisjes is de selectie dé kans op een beter leven. Zo kunnen ze ontsnappen aan een armoedig caste-leven en opgenomen worden in een wereld vol glamour. De selectie biedt de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Mathilda's geheim (e-Book)
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Zomerloof (e-Book)
    Deel 2 van de sprankelende Onder de bomen-serie, die zich afspeelt in de Nederlandse natuur en een stoere vrouwelijke boswachter in de hoofdrol heeftDe zomer is aangebroken en boswachter... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Seizoen vol genade (e-Book)
    Nilda Carlsons dromen staan op het punt om uit te komen, als ze een baan krijgt aangeboden door een rijke zakenvrouw in het nabijgelegen stadje Blackduck. Maar het leven in de stad komt met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    5,00
    e
  • Het verloren labyrint (e-Book)
    Twee tijden, twee vrouwen, één noodlot… Kunnen ze beschermen wat hun lief is? Juli 2005. Bij archeologische opgravingen aan de voet van de Pyreneeën ontdekt Alice Tanner twee eeuwenoude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De dierbare dochter (e-Book)
    Karin Peters is de ongekroonde koningin van de familietragedies. Leugens, liefde, rivaliteit… Peters schrijft er bewonderenswaardig soepel en meeslepend over. Juliëtte, hoofdpersoon van De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het huis Wolverest (e-Book)
    Wolverest Castle, 1813Ze zijn van adel… en berucht!(1) BRUID GEZOCHTGabriel Devine, hertog van Wolverest, is vastbesloten om nooit te trouwen. Dat betekent dat Tristan, zijn jongere broer,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De verloren dochter (e-Book)
    Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Een kleine verrassing (e-Book)
    Hendrik en Evert zijn terug! Hendrik Groen is de winnaar van de NS Publieksprijs 2016 én 2018 De tv-serie Het geheime dagboek van Hendrik Groen, met Kees Hulst en André van Duin, trok... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Maannachten (e-Book)
    Maannachten’ van Marja Visscher neemt je vanuit het perspectief van Joséphine Fesser mee in het leven van de schilder Johan Barthold Jongkind (1819-1891), voor wie zij al bij hun eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Bloemen voor mijn dochter (e-Book)
    Een schitterende roman voor de lezers van De nachtegaal en Haar naam was Sarah‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ LibelleTwee vrouwen zijn met elkaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • De juiste keuze (e-Book)
    ‘De juiste keuze’ van Jody Hedlund is een rijke historische roman over morele dilemma’s tegen de achtergrond van 19e-eeuws Canada. Om te ontsnappen aan een liefdeloos gearrangeerd huwelijk,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De nachtbode (e-Book)
    Bij het invallen van de duisternis gaat Alan, de bode van het middeleeuwse landgoed Bampton, op pad om te controleren of iedereen zich aan de avondklok houdt. Maar hij komt die nacht niet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De meesterspion (e-Book)
    Serie: De familie Delacroix (deel 3) Als een meesterspion oog in oog komt te staan met een overheidsfotografe, wil hij niets liever dan haar voor zich winnen. Maar dan blijkt dat ze de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Zolang er leven is (e-Book)
    We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek Pogingen iets van het leven te maken. Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-niet-dood-club probeert Hendrik zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De lege stad (e-Book)
    De historische roman 'De lege stad'van schrijfster Simone van der Vlugt is een indrukwekkend boek dat zich afspeelt in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Op 14 mei 1940 wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Wij drieen (e-Book)
    Lidewij voelt zich in Wij drieën onafhankelijk en vrij na haar breuk met Hans. Ze begint een eigen zaak en wordt verliefd op Gunar. Dan gooit haar ex roet in het eten. Weer een verhaal over... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Onderbroken geluk (e-Book)
    In Onderbroken geluk vindt de tijdelijk werkeloze Yvet een invalbaan en tevens een man die de liefde van haar leven lijkt. Lijkt, want na een stormachtig begin, laat hij niets meer van zich... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sara (e-Book)
    Het Loiredal, 1895. De zeventienjarige Sara Thibault droomt ervan om meesterwijnmaker te worden, net als haar vader. Maar als deze door een tragisch ongeval om het leven komt, wordt de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Jij, ik en de zee (e-Book)
    Met een mooie balans tussen humor en ernst vertelt de hartverwarmende roman 'Jij, ik en de zee' van Sandy Taylor het verhaal van twee hartsvriendinnen die samen opgroeien in de jaren '60 in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De beruchte bruidegom (e-Book)
    Wolverest Castle, 1813 Ze zijn van adel… en berucht!        Tristan Devine heeft geen idee wat hij aanricht wanneer hij op een bal aankondigt dat hij de verlegen Charlotte Greene tot zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Lenteregen (e-Book)
    Als Merle in de spiegel kijkt, ziet ze niet een vrouw van wie ze houdt. Ze is het liefst alleen en werkt daarom thuis achter haar pc, totdat een tekort aan opdrachten haar dwingt een baan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De verborgen bibliotheek (e-Book)
    Voor de liefhebbers van Dan Brown Professor Holmstrand wordt neergeschoten in zijn kantoor. Met zijn laatste krachten scheurt hij drie pagina s uit een boek en weet ze te verbranden. De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...