1.449 titels gevonden in Populaire fictie vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een royale vergissing (e-Book)
    Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op NetflixIn elk leven doet zich een beslissend moment voor waarna je weet dat niets ooit meer hetzelfde zal zijn. Voor Michael Stirling, Londens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Zolang er leven is (e-Book)
    We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek Pogingen iets van het leven te maken. Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-niet-dood-club probeert Hendrik zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een vorstelijk aanbod (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Sophie Beckett had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een kus te ver (e-Book)
    Tijdens een high society bal kust Lady Francesca Dunroy op een donker terras per ongeluk de verkeerde man. Het blijkt Justin Maddox, de hertog van Colster, te zijn. Deze rebelse Schot haat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het bruidsschip (e-Book)
    ‘Het bruidsschip’ van Jody Hedlund is een romantische, historische roman die begint in een van de armste wijken van het negentiende-eeuwse Londen. Als Mercy Wilkins de kans krijgt een nieuw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het heft in eigen hand (e-Book)
    Voor fans van BridgertonVoor de zussen Heather, Eliza en Angelica Cynster is de liefde niet zonder gevaar...Heather Cynster peinst er niet over om te trouwen!Dat wil zeggen, op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Kiezen voor geluk (e-Book)
    Drie geliefde klassiekers van bestsellerauteur Nora Roberts. (1) VERRUKKELIJKE VERRASSINGSchrijfster Jackie MacNamara gelooft haar ogen niet wanneer de knappe, donkere held uit haar nieuwste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Een man van stand (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1827. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Hellebaarden (e-Book)
    Een klein jaar voor zijn dood op 18 juni 2010, begon de Portugese Nobelprijswinnaar José Saramago, ondanks zijn hoge leeftijd en zwakke gezondheid, toch nog aan een nieuwe roman. Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Twintig regels liefde (e-Book)
    Wat als je nog maar één kans had? Eén kans om een brief achter te laten voor degene van wie je houdt? Wat zou je dan schrijven?Realistisch maar ook emotioneelTijdens haar nachtdiensten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Dilemma van de liefde (e-Book)
    Voor fans van BridgertonLady Mary Cynster is op zoek naar een echte held. Maar waar vindt ze die…?Eindelijk is het moment aangebroken waar Lady Mary Cynster jaren op hee¬ gewacht. Nu haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Keuze van het hart (e-Book)
    Voor fans van BridgertonHenrietta Cynster draagt haar bijnaam, de Matchbreaker, met trots. Elke Londense dame die wil weten of haar aanstaande echtgenoot wil trouwen uit liefde of voor haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Speling van het lot (e-Book)
    Voor fans van BridgertonVoor de zussen Heather, Eliza en Angelica Cynster is de liefde niet zonder gevaar...Voor de eigenzinnige Angelica Cynster is het vinden van de juiste echtgenoot heel... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Uit onverwachte hoek (e-Book)
    Voor fans van BridgertonVoor de zussen Heather, Eliza en Angelica Cynster is de liefde niet zonder gevaar...Als Eliza Cynster op het verlovingsbal van haar zus Heather een mysterieus briefje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    7,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Aan het einde van de wereld (e-Book)
    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in crisis wordt hun emigratie naar Alaska, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een nobel streven (e-Book)
    Dit jaar te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Seizoen voor liefde (e-Book)
    Voor fans van BridgertonAanstellerige, opgedirkte wichten, waar geen verstandig woord mee te wisselen valt. Voor de debutantes op de Londense societybals heeft landgoedeigenaar Jack Lester... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Bewijs van liefde (e-Book)
    Voor fans van BridgertonGeen haar op Harry Lesters knappe hoofd die eraan denkt om te trouwen. Helaas, sinds bekend is geworden dat de voormalige losbol een enorm fortuin in de schoot is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Selection-trilogie / 1 De selectie (e-Book)
    Voor 35 meisjes is de selectie dé kans op een beter leven. Zo kunnen ze ontsnappen aan een armoedig caste-leven en opgenomen worden in een wereld vol glamour. De selectie biedt de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Gelukkig Sanne (e-Book)
    Gelukkig Sanne is het zevende boek over de belevenissen van Sanne, nu eens ontroerend en verdrietig, dan weer vertederend en grappig, maar altijd invoelbaar voor al degenen die met Sanne... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het duitse meisje (e-Book)
    Voor de lezers van De bibliothecaresse van Auschwitz van Antonio Iturbe en De bakkersdochter van Sarah McCoy Een aangrijpend Holocaust-verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen Voordat alles... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De zusjes Daventry (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde… (1) EEN LADY VEROVERDLonden, 1817…In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De lady en de graaf (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde…   Londen, 1813… Jarenlang verkeerde Lady Maura Daventry in de veronderstelling dat de man die haar moeder vermoordde zichzelf... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Alya (e-Book)
    Deze debuutroman van Hay van den Munckhof is het eerste deel van een tweeluik over de veertienjarige Alya. In het islamitische Cordoba van het jaar 842 beheerst de veertienjarige Alya de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Leven en laten leven (e-Book)
    De roman van bestsellerauteur Hendrik Groen nu in midprice voor € 12,99 Arthur Ophof had zich het leven toch anders voorgesteld. In plaats van spectaculaire reizen te maken naar verre... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Bruidsjurk op zolder (e-Book)
    Haar prachtige witte bruidsjurk hangt te pronken aan de kast ... Pam kan niet wachten tot het zover is: nog een paar maanden, dan gaat ze trouwen! Al sinds de middelbare school vormen Jack... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...