3 titels gevonden in Patty Harpenau vanaf € 7,99

Sorteer op:

  • De afslankguru (e-Book)
    Een humoristische mix van Eten, bidden en beminnen en gelukkig leven De lifestylegids die alle andere diëten overbodig maakt. De afslankguru leert de lezer een gezonde lifestyle op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Benjamins boom (e-Book)
    Benjamins Boom is een legende over het leven, de aarde, de hemel en de adem daartussenin. Een ongewone levensgeschiedenis, een wonderlijke vertelling over een hemelwandelaar, geschreven door... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2010
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Hemel op aarde (e-Book)
    'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Benjamin groeit op als enig kind. Van haar moeder leert ze in haar kinderdagen de wijsheid van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e