22 titels gevonden in Mythen & Sagen vanaf € 4,95

Sorteer op:

  • Fantastische verhalen uit Indonesie (e-Book)
    Indonesië is een lappendeken van culturen en dat levert vele meeslepende sprookjes, mythen en legenden op. Deze fantastische verhalen dompelen je onder in een magische wereld. "Geen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Fantastische verhalen uit Suriname en de Antillen (e-Book)
    Spannende verhalen en sprookjes uit Suriname en de Antillen! De tropen van Suriname en de Antillen hebben vele fantastische verhalen voortgebracht. Deze sprookjes, mythen en legenden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Koning Scheherban en Scheherezade (e-Book)
    KONING SCHEHERBAN EN SCHEHEREZADE: het begin van vele slapeloze nachten... KONING SCHEHERBAN EN SCHEHEREZADE DE KOOPMAN EN DE GEEST DE EERSTE GRIJSAARD MET DE GAZELLE DE TWEEDE GRIJSAARD... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,95
    e
  • Mijn derde broeder (e-Book)
    Nog honderden nachten slapen en het verhaal gaat verder en verder... Mijn derde broeder, Mijn vierde broeder, Mijn vijfde broeder, Ali Ibin Bekkar en Sjems Annahar Noureddin en Enis... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,95
    e
  • De eerste bedelmonnik (e-Book)
    De eerste bedelmonnik. En nog steeds kon de koning de slaap niet vatten... De eerste bedelmonnik. De tweede bedelmonnik. De derde bedelmonnik. De drie meisjes en de twee honden Noeroeddin... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,95
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 5 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 5Het vijfde deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 4 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 4Het vierde deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 6 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 6Het zesde deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Fantastische verhalen uit Nederland en Vlaanderen (e-Book)
    Witte wieven, Ellert en Brammert, Blommaert en de Ossaert en zelfs Doctor Faust: Nederland en Vlaanderen zitten vol met spannende sprookjes en volksverhalen uit Nederland en Vlaanderen. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Het verhaal van Kullervo (e-Book)
    Het allereerste verhaal dat J.R.R. Tolkien schreef op drieëntwintigjarige leeftijd nu voor het eerst in Nederlandse vertalingHet verhaal van Kullervo gaat over een gedoemde jongen. Kullervo,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Wilhelm Meisters leerjaren (e-Book)
    Wilhelm Meisters lehrjahre van Goethe (1749-1832) behoort, met Wilhelm Meisters Wanderjahre, tot de belangrijkste ontwikkelingsromans. Wilhelm Meister wordt gevormd door de bonte ervaringen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Wilhelm meisters leerjaren (e-Book)
    In Wilhelm Meisters leerjaren staan de groei en zelfreflectie centraal van Wilhelm, de zoon van een burgerlijk zakenman. Hij kiest niet voor het zakenleven, maar meent zijn leven inhoud... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het goud van de Gelaarsde Kat (e-Book)
    Twintig jaar na de gebeurtenissen uit De verdwenen prinses van Geografie is Vrouw Holle het kattenkwaad van een jongeman zo zat, dat ze hem in de Gelaarsde Kat verandert. Zodat hij goud kan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Fantastische verhalen uit Japan (e-Book)
    De Japanse sprookjes, mythen en legenden staan garant voor spannende avonturen. "Fantastische verhalen uit Japan" leidt je via een vervaarlijk pad langs de magische Fuji-berg naar het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 2 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 2Het tweede deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 3 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 3Het derde deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De vertellingen van Duizend-en-één-nacht / 1 (e-Book)
    De vertellingen van Duizend-en-één-nacht 1Het eerste deel uit de klassieke verzameling van mysterieuze en sprookjesachtige verhalen zoals Alladin en de wonderlamp, Sinbad de zeeman en Ali... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Homeros Odyssee (e-Book)
    In 1958 besloot Aafjes de tocht van de Griekse held Odysseus aan de hand van Homeros Odyssee na te reizen door het Middellandse Zeegebied. Hij herlas en vertaalde de Odyssee en probeerde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2013
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Odyssee (e-Book)
    De Odyssee is het mooiste boek ooit over eilanden en ellende, over monsters en minnaars, over vaders en zonen, over een man en zijn vrouw. Met Odysseus verkent de lezer de oude wereld, op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2016
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Odysseia (e-Book)
    Na tien jaar oorlog om Troje begint Odysseus, de man van de listen, aan zijn terugreis naar Ithaka. Zijn avontuurlijke omzwervingen over zeeën en eilanden zouden nog eens tien jaar duren.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Het smalle pad van verlangen (e-Book)
    Gebonden editie en rijkelijk geïllustreerd met meer dan twintig illustraties, voor de lezers van Ursula Le Guin, George R.R. Martin en TolkienAls je naar de bliksemboom komt om met Bast te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2024
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het boek van wonderlijke wezens die werkelijk bestaan (e-Book)
    Waar er in de middeleeuwen nog uitgebreid over wonderlijke wezens werd geschreven, wordt er vandaag de dag gedaan alsof ze niet bestaan. Maar niets is minder waar.In deze rijk geïllustreerde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e