779 titels gevonden in Historische roman vanaf € 1,80

Sorteer op:

  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Agneta's erfenis (e-Book)
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De wereldreiziger (e-Book)
    Alwin, enig lid van het meestergilde, is gevangen in het web van meesterdiefstal dat Lammert spon en waar zoveel gildenmeesters in bungelen. Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Alya (e-Book)
    Deze debuutroman van Hay van den Munckhof is het eerste deel van een tweeluik over de veertienjarige Alya. In het islamitische Cordoba van het jaar 842 beheerst de veertienjarige Alya de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Jij, ik en de zee (e-Book)
    Met een mooie balans tussen humor en ernst vertelt de hartverwarmende roman 'Jij, ik en de zee' van Sandy Taylor het verhaal van twee hartsvriendinnen die samen opgroeien in de jaren '60 in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De kaasfabriek (e-Book)
    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van Simone van der Vlugt, auteur van ondere andere Het schaduwspel en Nachtblauw. Amsterdam, 1892. Lydia rouwt om de dood van haar ouders, die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Seizoen vol genade (e-Book)
    Nilda Carlsons dromen staan op het punt om uit te komen, als ze een baan krijgt aangeboden door een rijke zakenvrouw in het nabijgelegen stadje Blackduck. Maar het leven in de stad komt met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    5,00
    e
  • Het huis Wolverest (e-Book)
    Wolverest Castle, 1813Ze zijn van adel… en berucht!(1) BRUID GEZOCHTGabriel Devine, hertog van Wolverest, is vastbesloten om nooit te trouwen. Dat betekent dat Tristan, zijn jongere broer,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De dierbare dochter (e-Book)
    Karin Peters is de ongekroonde koningin van de familietragedies. Leugens, liefde, rivaliteit… Peters schrijft er bewonderenswaardig soepel en meeslepend over. Juliëtte, hoofdpersoon van De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De verloren dochter (e-Book)
    Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Rode hibiscus (e-Book)
    Engeland, 1785. De negentienjarige Mary Linley beschikt dankzij haar vader, scheepsarts en wetenschapper, over een haast encyclopedische kennis van planten. Als hij sterft, dringt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De juiste keuze (e-Book)
    ‘De juiste keuze’ van Jody Hedlund is een rijke historische roman over morele dilemma’s tegen de achtergrond van 19e-eeuws Canada. Om te ontsnappen aan een liefdeloos gearrangeerd huwelijk,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De meesterspion (e-Book)
    Serie: De familie Delacroix (deel 3) Als een meesterspion oog in oog komt te staan met een overheidsfotografe, wil hij niets liever dan haar voor zich winnen. Maar dan blijkt dat ze de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Onderbroken geluk (e-Book)
    In Onderbroken geluk vindt de tijdelijk werkeloze Yvet een invalbaan en tevens een man die de liefde van haar leven lijkt. Lijkt, want na een stormachtig begin, laat hij niets meer van zich... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De beruchte bruidegom (e-Book)
    Wolverest Castle, 1813 Ze zijn van adel… en berucht!        Tristan Devine heeft geen idee wat hij aanricht wanneer hij op een bal aankondigt dat hij de verlegen Charlotte Greene tot zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De verborgen bibliotheek (e-Book)
    Voor de liefhebbers van Dan Brown Professor Holmstrand wordt neergeschoten in zijn kantoor. Met zijn laatste krachten scheurt hij drie pagina s uit een boek en weet ze te verbranden. De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het verloren labyrint (e-Book)
    Twee tijden, twee vrouwen, één noodlot… Kunnen ze beschermen wat hun lief is? Juli 2005. Bij archeologische opgravingen aan de voet van de Pyreneeën ontdekt Alice Tanner twee eeuwenoude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Kijk me in de ogen (e-Book)
    Meneer, ik haat Abraham Klink! Ik haat hem als de lepelhond die mijn lammetjes steelt. Ik haat hem als de tarweluis die mijn akker afvreet tot er geen korreltje over is. Ik haat hem als de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Mathilda's geheim (e-Book)
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Letitia's appelboom (e-Book)
    Het is het jaar 1845. De 26-jarige Letitia heeft al veel ellende doorstaan als haar vurige verlangen wordt vervuld: ze komt in bezit van een papier dat bewijst dat ze niet langer een slavin... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • de tombe van de tempeliers (e-Book)
    Kirsten en Steven Simons zijn nog maar net terug uit Duitsland, na hun avontuur in de Barbarossabunker, als ze worden aangesproken door de koster van de kerk, meneer Dusseljee. Hij heeft een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Maannachten (e-Book)
    Maannachten’ van Marja Visscher neemt je vanuit het perspectief van Joséphine Fesser mee in het leven van de schilder Johan Barthold Jongkind (1819-1891), voor wie zij al bij hun eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het dubbelleven van Lord John (e-Book)
    Londen, 1757. De Engelse Kroon heeft Lord John, edelman en majoor in het Britse leger, juist benoemd tot leider van een onderzoek naar de brute moord op een soldaat, die er van wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De dochter van de houtzager (e-Book)
    Aangrijpende sociaal-historische roman over een van de grootste negentiende-eeuwse arbeidersstakingen in de Zweedse houtindustrie Noord-Zweden, 1897. Britta van 10 jaar maakt lange dagen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het duitse meisje (e-Book)
    Voor de lezers van De bibliothecaresse van Auschwitz van Antonio Iturbe en De bakkersdochter van Sarah McCoy Een aangrijpend Holocaust-verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen Voordat alles... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sophia's hoop (e-Book)
    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrolBerlijn, 1926. Het leven van de twintigjarige Sophia Krohn bevindt zich op een dieptepunt. Haar eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De nachtbode (e-Book)
    Bij het invallen van de duisternis gaat Alan, de bode van het middeleeuwse landgoed Bampton, op pad om te controleren of iedereen zich aan de avondklok houdt. Maar hij komt die nacht niet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...