803 titels gevonden in Historische roman vanaf € 1,80

Sorteer op:

  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een man van stand (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1827. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Mathilda's geheim (e-Book)
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Outlander (De reiziger) (e-Book)
    De serie Outlander is nu te zien op Netflix en bij Ziggo Movies & Series Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De lege stad (e-Book)
    De historische roman 'De lege stad'van schrijfster Simone van der Vlugt is een indrukwekkend boek dat zich afspeelt in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Op 14 mei 1940 wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Over liefde gesproken (e-Book)
    Londen, 1801… Op de redactie van het tijdschrift Ladies’ Fashionable Cabinet…  Eleanor Tennant, een jonge weduwe, probeert haar nichtje Belinda te beschermen tegen de hofmakerij van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Vertel het de bijen - 1 (e-Book)
    ‘Reiziger is het vrouwelijke antwoord op Game of Thrones.’ De CorrespondentDeel 9 van de Reiziger-serie, in twee delen (1/2)Fraser’s Ridge, 1779. Claire en Jamie zijn eindelijk herenigd met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het dubbelleven van Lord John (e-Book)
    Londen, 1757. De Engelse Kroon heeft Lord John, edelman en majoor in het Britse leger, juist benoemd tot leider van een onderzoek naar de brute moord op een soldaat, die er van wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Bruid van de bergen (e-Book)
    Kristen Heitzmann schetst met de historische roman ‘Bruid van de bergen’ een intens en onverwacht liefdesverhaal tegen het prachtige decor van Colorado’s overweldigende natuur. Colorado,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    12,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het torentje van Adelheid (e-Book)
    In ‘Het torentje van Adelheid’ bezoekt Johan Rudolf Thorbecke de weduwe gravin Henriëtte Solger in Dresden. Haar dan vierjarige dochtertje Adelheid wordt door hem voorgelezen en roept:... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ongezien verliefd (e-Book)
    Oxfordshire, 1843…Ze waren oorlogshelden, maar zijn ze ook helden in de liefde?Weduwe Audrey Blake mag dan blind zijn, maar dat wil nog niet zeggen dat ze niets meer kan. Helaas denkt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De winterroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Echtgenoot op bezoek (e-Book)
    Middlesex, 1841…  Ze waren oorlogshelden, maar zijn ze ook helden in de liefde? Lady Cecilia Mallory hecht zeer aan haar vrijheid. Na de dood van haar vader in India blijkt echter dat ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2021

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De schilder van de Bierkaai (e-Book)
    Het begon tot hem door te dringen dat er drie dingen waren die hem ieder voor zich helemaal opeisten: het geloof, de schilderkunst en de liefde. Paulus Potter groeit op in Amsterdam... Meer
    EPUB|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Agneta's erfenis (e-Book)
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Sophia's hoop (e-Book)
    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrolBerlijn, 1926. Het leven van de twintigjarige Sophia Krohn bevindt zich op een dieptepunt. Haar eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een dichtbij verleden (e-Book)
    Een aangrijpende roman over keuzes, moed en opoffering in het Frankrijk van de Tweede WereldoorlogChampagne, 1940. Inès en Michel genieten van hun wittebroodsweken in hun kasteel Maison... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Bruid in het maanlicht (e-Book)
    Temperance Tucker probeert haar familie te beschermen in de romantische historische roman ‘Bruid in het maanlicht’ van Laura Frantz. Het is rond 1770. Temperance Tucker redt zich uitstekend... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De echo van Swanford Abbey (e-Book)
    De echo van Swanford Abbey van Julie Klassen is een Regency-roman boordevol mysterie, intrige en romantiek. Wanneer Rebecca Lane afreist naar het tot hotel omgetoverde Swanford Abbey, kan ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Oprecht van hart (e-Book)
    In ‘Oprecht van hart’ van Dorothy Love weet Abigail weet maar al te goed wat er van haar wordt verwacht: trouwen met haar verre neef Charles en haar plaats innemen in society-kringen. Maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De onuitstaanbare erfgenaam (e-Book)
    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons, in de late achttiende eeuw Soms vind je liefde op de meest onverwachte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • De wilde roos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeTibet, 1913. Willa Alden wordt als gids ingehuurd door Max von Brandt, die van plan is als eerste Duitser de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Hildes droom (e-Book)
    Marie Lamballe is het pseudoniem van een grote Duitse bestsellerauteurWiesbaden, 1945. De oorlog is eindelijk voorbij, de jonge Hilde Koch kan haar geluk nauwelijks op. Café Engel, het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Onze donkerste nacht (e-Book)
    Onze donkerste nacht van Jennifer Robson beschrijft de moedige onderduik van de Joodse Nina op het Italiaanse platteland. Ze doet zich voor als de kersverse verloofde van boer Nico, maar het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Heer en meester (e-Book)
    Engeland 1818... Annabelle heeft haar tweelingzus, Rosabelle, al vier jaar niet meer gezien. Wanneer Rosa, inmiddels weduwe, eindelijk het familielandgoed Temperley Manor bezoekt, is ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2018

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...