722 titels gevonden in Historische roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Bewijs van liefde (e-Book)
    Newmarket, rond 1825 Sinds bekend is geworden dat voormalige losbol Harry Lester een enorm fortuin in de schoot is gevallen, moet hij zich de ongehuwde dames van de Londense society van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Een royale vergissing (e-Book)
    Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op NetflixIn elk leven doet zich een beslissend moment voor waarna je weet dat niets ooit meer hetzelfde zal zijn. Voor Michael Stirling, Londens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Ontvoerd door de markies (e-Book)
    Londen, 1801… Een lady op weg naar haar bruiloft… Lady Madeleine Fullbright heeft er genoeg van dat ze alleen maar het hof wordt gemaakt vanwege haar riante bruidsschat. Aangezien ze de ware... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De zusjes Daventry (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde… (1) EEN LADY VEROVERDLonden, 1817…In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Veroverd door de hertog / Een kus te ver (e-Book)
    Twee opwindende Regency-verhalen vol spanning, romantiek en intriges… Nicola Cornick - Veroverd door de hertog Geen sprake van! Lady Jane Verey is niet van plan om met een of andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Een lady veroverd (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde…  Londen, 1817… In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian Daventry in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • A MERCENARY MAJOR Part 1: The Bride (e-Book)
    A Mercenary Major - Part 1: the Bride (Vol. 4 of SPECIAL COLLAGES EDITION WELLINGTON'S OFFICERS) Kit Andover, viscount Brondemeire needs to marry. Not only because his brother is only... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,90
    2,90
    e
  • Seizoen voor liefde (e-Book)
    Aanstellerige, opgedirkte wichten, waar geen verstandig woord mee te wisselen valt. Voor de debutantes op de Londense societybals heeft landgoedeigenaar Jack Lester geen goed woord over. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Boerendochters (e-Book)
    De historische roman ‘Boerendochters’ van Susan Anne Mason is het eerste deel van een serie over de Ierse immigrantenfamilie O’Leary die zich aan het begin van de twintigste eeuw vestigt op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sneeuw en as (e-Book)
    Sneeuw en as is het zesde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse hereniging met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • A MERCENARY MAJOR Part 2: THE BLESSING OF MARRIAGE (e-Book)
    A Mercenary Major part 2: the Blessing of Marriage, Book 4 in the Special Collage Edition of Wellington's Officers. England 1814-1815 Kit Andover, viscount Brondemeire needs to marry. Not... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,20
    2,90
    e
  • Magic Highlands (e-Book)
    Magic Highlands In een idyllisch koninkrijk in de Schotse Hooglanden hebben de drie zusjes Allegra, Kylia en Gwenellen een veilig thuis gevonden, waar hun bijzondere gaven worden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • De ongetrouwde hertog (e-Book)
    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    6,99
    2,99
    e
  • Terug naar Arras (e-Book)
    In hypnose ontdekt Robert Nivelle, een puissant rijke kasteelheer van Le Château de Couin in de buurt van het Noord-Franse stadje Arras en tevens fokker van dure renpaarden, dat hij de... Meer
    EPUB|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het schaduwspel (e-Book)
    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Manhatan (e-Book)
    Peye heeft nooit geweten wie zijn vader is, tot hij op een nacht aangesproken wordt door een vreemdeling. Die man beweert dat Peyes vader gouverneur is van Nieuw-Amsterdam, de Nederlandse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • Verrukkelijke vijand (e-Book)
    Londen, 1807… De arrogante hertog gaat haar toch niet kussen? Op een stormachtige avond geeft Lady Charlotte Cameron een gestrande reiziger een lift in haar koets. Tot haar schrik blijkt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • OFFICIERS ET GENTILSHOMMES (e-Book)
    Volume 7 Lizzie Montgomery, marquise de Lorna et Kintyre a été sommée par son beau-frère Randolph Montgomery, duc de Rothford, de se rendre à Londres pour y retrouver son époux John... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,90
    2,90
    e
  • De gezelschapsdame van Willowgrove (e-Book)
    In deze historische roman van Sarah Ladd ontmoet een gezelschapsdame een man die haar geheim kent. Kan ze hem vertrouwen? De rentmeester van Willowgrove Hall, Nathaniel Stanton, houdt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De lady en de graaf (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde…   Londen, 1813… Jarenlang verkeerde Lady Maura Daventry in de veronderstelling dat de man die haar moeder vermoordde zichzelf... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Met het bloed van mijn hart (e-Book)
    1945. Claire Randall is gelukkig getrouwd. De oorlog heeft haar van haar man Frank gescheiden, maar nu viert het echtpaar hun hereniging met een tweede huwelijksreis naar de Schotse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De avonturen van Oliver Twist (e-Book)
    De hoofdfiguur, Oliver Twist, wordt geboren in diepe armoede. Zijn moeder sterft kort na zijn geboorte en zijn vader is onbekend. Oliver belandt na acht jaar in een weeshuis te hebben... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Uit de kunst (e-Book)
    Londen, 1881. Als een tragische gebeurtenis ertoe leidt dat de kunstzinnige Cara Bernay haar baan verliest, raakt ze bevriend met een jonge kunstenaar, Langham. Met zijn hulp stippelt ze een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Dame als inzet (e-Book)
    Londen rond 1800: een dandy speelt hoog spel om toegelaten te worden tot de society... Richard Blackley heeft zijn fortuin gemaakt en wil nu weleens als een echte lord gaan leven, met een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Schateiland (e-Book)
    Jim, een herbergierszoon, krijgt een schatkaart in handen. Een schip wordt uitgerust en Jim gaat mee: op zoek naar de schat. Helaas blijkt de bemanning gedeeltelijk uit piraten te bestaan,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • De lege stad (e-Book)
    De historische roman 'De lege stad'van schrijfster Simone van der Vlugt is een indrukwekkend boek dat zich afspeelt in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Op 14 mei 1940 wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...