3 titels gevonden in vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • Stuk van jou (e-Book)
    Susan van Eyck werd voor haar debuutroman ‘Mijn beeld van jou’ geroemd als ‘de Nederlandse Jojo Moyes’. In haar tweede roman ‘Stuk van jou’ maakt ze die verwachtingen opnieuw waar. Emma... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Weg van jou (e-Book)
    Leuke banen liggen niet voor het oprapen, dus als Reina de kans krijgt als assistente in een galerie te beginnen, grijpt ze die met beide handen aan. Het enige nadeel is dat dat precies de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Mijn beeld van jou (e-Book)
    Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben –... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e