13 titels gevonden in vanaf € 7,99

Sorteer op:

  • De wereld (e-Book)
    Monumentale wereldgeschiedenis aan de hand van de machtigste dynastieën Na jarenlang historisch onderzoek komt historicus en internationaal gelauwerd auteur Simon Sebag Montefiore met zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2022
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,99
    e
  • De Romanovs (e-Book)
    De bejubelde auteur van Stalins jeugdjaren en andere meeslepende biografieën heeft met De Romanovs een toegankelijke, levendige en zeer onthullende geschiedenis geschreven over de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Stalin (e-Book)
    Simon Sebag Montefiores veelgeprezen standaardwerk over Jozef Stalin 'Een meeslepend boek.' NRC Handelsblad 'Enerverend en tijdloos. […] Een van de weinige Stalin-boeken dat nog jarenlang... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Een koude winternacht (e-Book)
    Een epische roman van de hand van een groot historicus Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. In het rumoer klinken plotseling schoten. Twee tieners,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De rode dageraad (e-Book)
    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Geschreven geschiedenis (e-Book)
    Brieven die de wereld hebben veranderd Gerenommeerd historicus Simon Sebag Montefiore selecteerde ruim honderd brieven, van de oudheid tot de eenentwintigste eeuw. In deze Nederlandse editie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Jeruzalem (e-Book)
    Herziene editie van hét standaardwerk over Jeruzalem 'Montefiore heeft een fraai portret geschilderd van een even mooie als explosieve stad.' – de Volkskrant Jeruzalem vertelt de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Gesproken geschiedenis (e-Book)
    Tachtig toespraken die de wereld hebben veranderd Gerenommeerd historicus Simon Sebag Montefiore duikt opnieuw in de geschiedenis van het woord, ditmaal aan de hand van historische... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Serafima (e-Book)
    Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. Uit het rumoer klinken plotseling pistoolschoten. Twee tieners, beide in een negentiende-eeuws kostuum,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sashenka (e-Book)
    Een meesterlijk romandebuut met een onvergetelijke heldin Sint Petersburg, winter 1916. Rusland staat aan de vooravond van een revolutie. De mooie en koppige Sashenka Zeitlin is net zestien... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Stalin (e-Book)
    Simon Sebag Montefiores klassieker over de jonge Jozef Stalin 'Spannende en voortreffelijke biografie. Magistraal.' NRC In het veelgeprezen Stalin: De jeugdjaren gaat historicus Simon Sebag... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Catharina de Grote en Potjomkin (e-Book)
    Een keizerlijke liefdesaffaire die Rusland én de wereld veranderde 'Het is een betoverend verhaal, en Simon Sebag Montefiore vertelt het vol verve.' The Times Catharina de Grote staat bekend... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021
    Download direct dit e-Book
    19,99
    e
  • De koninklijke Konijnen van Londen (e-Book)
    Het leven is een avontuur. Alles is mogelijk, met wilskracht en geluk, een sappige wortel, een natte neus en een snufje onbezonnen moed!Shylo was altijd het onderdeurtje van zijn nest, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e