10 titels gevonden in vanaf € 1,99

Sorteer op:

  • Verloren meisjes (e-Book)
    Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overlevenKim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigengereide werkwijze geregeld voor problemen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Schijndood (e-Book)
    Deel 4 van de Kim Stone-serieHet tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Bloedlijn (e-Book)
    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. BarkerHoe vang je een moordenaar die geen enkel spoor achterlaat?Rechercheur Kim Stone wordt ter plaatse geroepen bij een slachtoffer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2022
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Vermoorde onschuld (e-Book)
    De zenuwslopende Kim Stone-serie gaat verder in een nieuw jasje – voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. BarkerOp een koude winternacht worden de lijken van een jonge... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2023
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Dolende zielen (e-Book)
    Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. BarkerWanneer archeologen een verzameling menselijke botten ­vinden bij een opgraving in Black Country, wordt een doodgewoon veld... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2023
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Laatste belofte (e-Book)
    Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. BarkerAls het gruwelijk toegetakelde lichaam van een man wordt gevonden, komt detective Kim Stone er met een schok achter dat ze het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2024
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Verborgen waarheid (e-Book)
    ‘Niet weg te leggen, zenuwslopende thriller.’ MargrietWanneer Sadie Winter van het dak van haar school springt, denkt iedereen dat het zelfmoord was – de laatste daad van een verloren... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2023
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Stille schreeuw (e-Book)
    Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaVijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2019
    Download direct dit e-Book
    5,99
    1,99
    e
  • Wreed spel (e-Book)
    Wat als een slachtoffer de rollen omdraait? En wat als Kim Stone’s tragische verleden een wel heel grote rol inneemt in een moordonderzoek? Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Vergeten verleden (e-Book)
    De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla KovachOp de vierde verdieping van Chaucer House worden twee tieners gevonden. Ze zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2024
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e